ART / Etchings etc / Colour etching 13051450
nr 1305 1450
COLOUR ETCHING
H Verdüyn. Signed, numbered 33/45, sheet: 65x57,
H Verdüyn. Signerad, numrerad 33/45, bladets mått: 65x57 cm
600
SEK 150
Monday February 3 2020
at 20:58:11
31/1 11:40:56
100 kr
3/2 20:34:40